Operation

Розумний будинок

Експлуатація

Керування розумним будинком

csm_frogblue-wohnen-02-en_9896ad9f0a
BedienungUEbersichtEN
Управління здійснюється за допомогою вимикача світла, frogblue HomeApp або frogKey

 

Розумна експлуатація зроблена простою
Управління системою frogblue можна здійснювати різними способами. Або за допомогою звичайного вимикача світла, frogblue HomeApp для смартфонів і планшетів, а також для frogDisplay або за допомогою нашого транспондера, frogKey. Зв'язок кінцевих пристроїв з нашими клемами здійснюється через мережу frogblue-mesh через Bluetooth®.
https://frogblue.unitop.ua/wp-content/uploads/2020/11/cropped-csm_frogblue-schlafen_271f2c082e-1.jpg
HomeApp для смартфонів і планшетів, а також на frogDisplay

 

Frogblue HomeApp
Frogblue HomeApp доступний безкоштовно в AppStore та PlayStore для iOS та Android. Він безпосередньо і без охідних шляхів спілкується з клемами, завжди зашифрований і захищений. Налаштування автоматично надходить із ProjectApp, який використовується для налаштування системи frogblue. Це означає, що всі кімнати, назви ламп та дверей вже доступні, коли програма HomeApp запускається вперше. Ідентичний користувальницький інтерфейс HomeApp на смартфоні, планшеті або frogDisplay дозволяє легко та інтуїтивно зрозуміло керувати системою frogblue.
home-app-screen-en

frogDisplay: 3,5-дюймовий сенсорний екран Робочий інтерфейс для настінного кріплення в монтажній коробці (81 x 81 x 12 мм)

"Смартфон на стіні"
За допомогою frogDisplay можна керувати будь-якими функціями та сценаріями інтелектуального життя. Він розширює систему frogblue за допомогою візуалізації, контролю доступу, домофона, сигналізації та відео, а також дисплея камери. Безпечний віддалений доступ можливий через його WLAN-з’єднання.

https://frogblue.unitop.ua/wp-content/uploads/2020/11/cropped-csm_frogCouch_bf9d1621b9.jpg
frogblue-overview
frogDisplay: 3,5-дюймовий сенсорний екран Робочий інтерфейс для настінного кріплення в монтажній коробці (81 x 81 x 12 мм)

 

"Смартфон на стіні"
За допомогою frogDisplay можна керувати будь-якими функціями та сценаріями інтелектуального життя. Він розширює систему frogblue за допомогою візуалізації, контролю доступу, домофона, сигналізації та відео, а також дисплея камери. Безпечний віддалений доступ можливий через його WLAN-з’єднання.
csm_fb_Bedienung_RoomController_EN_c641a400b3
Просте і швидке управління

 

Перегляд "RoomController" відображає найважливіші функції для відповідної кімнати. Таким чином, навколишнім світлом, ланцюгами ламп та жалюзі можна керувати індивідуально. Додатково можливе регулювання кімнатної температури. Також дуже легко встановити відкриття дверей або статус, який присутній або відсутній.
Кімнатний контролер - перегляд
https://frogblue.unitop.ua/wp-content/uploads/2020/11/cropped-csm_Scenes_Wall2_414b102dd1.png
frogDisplay_Scene
Сцени з функціями часу та астро можна індивідуально налаштувати для будинку чи вибраних кімнат

 

Атмосфера лише одним клацанням миші
Для вільно визначених сцен достатньо одного клацання, щоб налаштувати кімнату або весь будинок на бажаний настрій. Лампи встановлюють значення затемнення, а жалюзі регулюються. Також сюжетами можна керувати за допомогою контролю часу або за допомогою функції астро на сході чи заході сонця.
csm_fb_LR_Groups_592dadcb6a
Контроль та відображення жалюзі, ламп, дверей та вікон

 

Користувацькі перегляди та контроль
Слідкуйте за улюбленими пристроями навіть у великій кількості ламп, жалюзі, дверей та вікон. За допомогою групового перегляду кінцевий користувач може створювати обране та об'єднувати їх для відображення та управління. Він пропонує користувачеві максимальну гнучкість.
frogblue-tv-en
csm_hausverbinden_d7ed34dbbb
frogblue-bridge-en
Мости на великі відстані через WLAN та Інтернет

 

Географічно відокремлено? Немає проблем!
За допомогою frogDisplay можна підключити навіть фізично відокремлені системи frogblue в рамках одного проекту. FrogDisplay пересилає повідомлення Bluetooth® через шлюз WLAN на інші frogDisplays. Не має значення, чи відображаються frogDisplays в одній мережі або доступні через Інтернет.
https://frogblue.unitop.ua/wp-content/uploads/2020/11/cropped-csm_frogblue-wohnen_7fcc5ce638-1.jpg
frogKey: транспондер з датчиком положення та жесту, а також розпізнаванням приміщення для управління системою frogblue (49 x 38 x10 мм)

 

Бездротовий гнучкий
Звичайні вимикачі / кнопки та ліхтарі всіх виробників сумісні з frogblue. Це надає користувачеві повну гнучкість у виборі бажаної програми перемикання. За допомогою кнопки frogKey одна кнопка керує всім будинком у розумному будинку frogblue. світильники, жалюзі та двері. Транспондер передає лише тоді, коли він знаходиться у своєму проекті. Зашифровано та з позначкою часу, це безпечно.
csm_frogKey_b4f9745750
frog