Alarm System

Розумний будинок

Система сигналізації

Інтелектуальна безпека для вашої будівлі

csm_Alarm_EN_923d37350b
frogblue-notifications
Різні лінії сигналізації з телефонним дзвінком, дисплеєм камери та сповіщенням по електронній пошті

 

frogDisplay включає функцію телефонії та сигналізації
Окрім функції сенсорного інтерфейсу для розумного будинку, frogDisplay також може використовуватися як сигналізація. Якщо вікна та двері відкриваються, натискається вимикач світла не в той час або зовнішня система датчиків, напр. детектор руху, посилає сигнал, дисплей надсилає сигнал тривоги за допомогою телефонного дзвінка, електронної пошти або дисплея камери.
https://frogblue.unitop.ua/wp-content/uploads/2020/11/cropped-csm_frogblue-wohnen_7fcc5ce638-1.jpg
Функція паніки просто реалізується

 

На додаток до спеціально налаштованих сцен, таких як "Паніка" в HomeApp або у frogDisplay, будь-яка кнопка / перемикач може викликати функцію паніки. Наприклад, усі жалюзі в будівлі можна підняти, увімкнути освітлення і на додаток, щоб блимали зовнішні жалюзі. Активується сирена та викликаються заздалегідь визначені телефонні номери.
Інтуїтивно зрозумілий 
 =користувальницький інтерфейс
Інтуїтивно зрозумілий =користувальницький інтерфейс
csm_Tuer_offen_EN_56ee33d996
csm_frogRoomSense_466f951d44
frogMultiSense вимірює температуру, вологість, яскравість та тиск повітря. Для виявлення дверей і вікон він має два магнітні контакти і датчик удару

 

Безпека навіть при відсутності
Якщо контакт вікна, такий як frogMultiSense, спрацьовує внаслідок нахилу / відкриття вікна або вібрації, стукаючи по панелі вікна, викликається визначений список телефонних номерів. Якщо отримання повідомлення не підтверджено, система викликає наступний номер зі списку. Сцени з випадковими або астро-функціями також можуть імітувати присутність.
csm_frogblue_garage_02_f0329fd056
Відображення камер ONVIF та MOBOTIX через WLAN. Можливе підключення до декількох джерел відео / камер

 

Інформується в будь-який час і завжди все, що є на виду
Коли дзвонить у двері або детектор руху в саду виявляє рух, на дисплеї frogDisplay відображається відповідне зображення камери. Одночасно frogDisplay надсилає вам повідомлення електронною поштою або дзвінком. Тож ви завжди і всюди поінформовані про те, що відбувається у вашому домі.
csm_frogblue-videosources_8c295b9f78
frog